Dúfame v život, hoci sme pripravení umrieť.

Narania

Dátum 28.09.2011
Vložil Shirono
Titulok Rozšírenie hraníc

Bielovlasý elf sedel za pracovným stolom nad ktorým visela veľká mapa sveta. Isté miesta boli namaľované červenou farbou a isté miesta boli celé začiernené.
-Dosť!- vykríkol dunivým hlasom a päsťou buchol do stola, ktorý sa zlomil na dve polovičky. Zmraštila sa mu tvár a od zlosti mu začalo tikať ľavé oko. Do miestnosti vbehla magička, ktorú sem priviedol zvuk z prasknutia dreveného stola.
-Pane, čo sa de?- opýtala sa pri pohľade na rozzúreného Shirona.
-Rana, moja idea sa začína rúcať.- odpovedal jej už s prívetivým tónom.
-Pane, čo to hovoríte?-
-Pozri sa, klany rás sa začínajú v Naránii búriť. Už nedokážu veri ničomu čo dlho nevideli.-
-Čo myslíte, pane?-
-No nič Rana, pošli mi sem troch poslov a to hneď.-
Rana odišla a o pár minúť do miestnosti prišli poslovia.
-Vaša misia bude tajná. Hneď ako vám poviem informácie, vyrazíte na cestu a s nikým neprehovoríte ani slovo ani medzi sebou. Musíte nájsť jednu osobu, tuto v týchto zvitkoch nájdete podrobnejšie informácie. Každý z vás pôjde hľadať tú osobu na iné miesta. Jeden pôjde do Levích hôr ( https://nd03.jxs.cz/895/048/656cec6614_65735300_o2.jpg ), druhý pôjde prezrieť ruiny Nebeského mesta ( https://www.wallcoo.net/cartoon/fantasy_scenery_cg_artwork_1920x1200/images/fantasy_art_scenery_wallpaper_bechira_sorin_02.jpg ) a tretí pojde do lesa na území Erkov ( https://fantasyartdesign.com/free-wallpapers/imgs/mid/176sun-lightofForest-m487.jpg ). Chcem, aby ste svoju misiu splnili čo najrýchlejšie. Na týchto troch miestach by sa tá osoba mala nachádzať. A teraz choďte.- dopovedal svoj monológ Shirono a poslovia vyrazili na cestu.

Dátum 23.01.2011
Vložil Shirono
Titulok Pozorovateľňa

Shirono sedel za svojím stolom ako vždy vyplňoval papiere o misiách, spojenectvách s inými dedinami a ostatné.
,,Kiežby už bolo po všetkom." pomyslel si a ďalej sa venoval papierom. No po chvíľke sa rozhodol, že pôjde na čerství vzduch, poprechádzať sa po Naránii. Vyšiel zo svojho sídla, prešiel okolo veľkého vodopádu a mieril k pozorovateľni.
Pozorovateľňa bola najvyššia budova. V nej boli stráže, ktoré mali najväčší dohľad na okolitý svet. Videli celú pevnosť a desiatky kilometrov okolitej krajiny. Úplne navrchu bol aj veľký zvon, ktorý slúžil ako poplach pri možnej hrozbe.
Shirono sa rozhodol že sa tam pôjde pozrieť na prácu ostatných. Vyžiel po schodoch, ktorźch bolo teda požehnane. Zabralo to nejaký ten čas. A keď bol konečne na vrchu vstúpil do miestnosti stráži. Tie ho úctivo privítali. Shirono pristúpil k jednému veľkému oknu a pozrel sa von. Taký krásny pohľad sa mu naskytol. Videl lesy, videl aj veľmi vzdialené hory, Videl proste skoro všetko. Bolo to proste úžasné. Cítil sa ako vták, ktorý hľadí na krajinu zhora.

Dátum 27.03.2010
Vložil Luna Naju
Titulok Von!

,,Tak to dúfam aj ja." povedala Luna. Postavila sa a pristúpila bližšie. ,,Tak som zvedavá čo teraz budeme robiť. Už tu sedím medzi týmito stenami príliš dlho. Neideme už preč?? Tipujem že náš veliteľ sa ešte neuráči prísť." dopovedala a už otvárala dvere. keď ich držala otvorené povedala: ,,Tak idete?" a už jej nebolo. Shirono už nebol v miestnosti, tak ľahko vyšla z budovy. Pred ňou počkala či niekto sa k nej pridá.

Dátum 27.03.2010
Vložil Naim Karnig
Titulok Luna

Naim teda vošla do veľkých dverí kde na ňu už čakalo jedno dievča.
Naim už vedela akej je rasy a tak nedala na sebe nič poznať a povedala."Ahoj,áno viem z akej si rasy,ja som Naim Karnig a určite tiež vieš že som z rasy upírov.Dúfam že budeme spolu dobre vychádzať" dopovedala a Milo sa usmiala.Potom počula ako sa otvorili dvere vo vedlajšej miestnosti a zacítila ďalšiu bytosť.--Takže čarodejnica,to budeme teda zaujímavý tím-- pomyslela si Naim a čakala čo bude ďalej....

Dátum 26.03.2010
Vložil Shirono
Titulok tím

Keď do miestnosti vstúpilo ďalšie dievča povedal: ,,Tak a ty sa voláš Lili Sventli predpokladám z rasy čarodejníc. Prosím vstúp do tej miestnosti na pravo tam už čakajú tvoje spolu členky tímu." povedal a ukázal na obrovské dvere.

Dátum 26.03.2010
Vložil Luna Naju
Titulok Nový člen

Luna čakala vo veľkej miestnosti. Vo vzduchu sa miešali vône a zápachy. No keď do miestnosti vošla ďalšia postava, pokrčila nos. Už na pohľad bolo vidieť že to nieje človek. Oči čierne ako uhoľ, v nich zvláštny pohľad. Bol to upír. Vlkolakom vždy voňali upíri ako niečo nepríjemné, šiplavý zápach , ktorý zabraňoval normálnemu dýchaniu. No tento upír bol inakší. Zápach nebol až taký nepríjemný, ba dokonca normálny. Luna prikrčila nos asi iba zo zvyku. Pozrela sa na ňu lepšie a hneď sa prihovorila zvláštnym, trocha núteným tónom. ,,Tak to vyzerá, že sme asi spolu v týme. Ja som Luna Naju, a predpokladám že vieš akej som rasy."

Dátum 24.03.2010
Vložil Shirono
Titulok tým

,,Tak teda dobre. Prosím počkaj tam v tej miestnosti. Už tam čaká na teba jeden člen týmu. Prosím len sa tam nepožerte." dopovedal a na chvíľku sa mierne uškrnul.

Dátum 24.03.2010
Vložil Darny
Titulok Odpoveď pre Lili

Darny sa prechádzal po chodbe keď tam uvidel mladé dievča. Pristúpil k nej a hneď jej hovoril: ,, Vy ste asi prišli na pridelenie do týmu. Prosím vyjdite po tomto schodisku a prvé dvere na pravo. Tam zaklopte a keď vás ohlásia vstúpte." dopovedal a už ho nebolo.

Dátum 24.03.2010
Vložil Lili Sventli
Titulok Re:Odpoveď pre Darny

Lili posluchla Darnyho a višla po schodisku a zaklopala na prve dvere v pravo.Dvere otvoril mlady pán z dlhymi čiernimi vlasmi a povedal vstúpte.Lili vstúpila a všetko si tam pozoruhodne obzerala.

Dátum 24.03.2010
Vložil Naim Karnig
Titulok ...

Keď Naim vošla dovnútra miestnosti,bola tam len jedna bytosť.Naim si však bola istá že predtým cítila aj prítomnosť inej bytosti.Nechala to však tak a keď počula čo sa jej Shirono pýta,hneď povedala."Ovládam sa dosť dobre,ľudí nezabíjam keď netreba a s vlkolakmi tiež problém nemám.No každá akcia vyvoláva reakciu.Ale asi by bolo lepšie keby sme sa najskôr spoznali" dopovedala a čakala čo Shirono povie....

Vyhľadávanie

RPG

16.10.2011 23:20

Vylepšovanie

Nuž, mala som také troška obdobie premýšľania. A počas tohto času (nebolo to nejako veľmi dlho) som sa rozhodla, že troška to tu okorením. Tak Admin 2 máš sa na čo tešiť. Rozhodla som sa, že pozmením troška schopnosti pri rasách, a pár noviniek, ktoré budú prekvapenia. Zatiaľ si to nechám pre...
29.04.2010 09:19

Čo je to RPG?

Čo je to ?  Hra na hrdinov alebo rolová hra (RPG) je typ spoločenskej hry, pri ktorej sa hráči vžívajú do úloh imaginárnych osôb, alebo postáv, umiestnených do fiktívneho, alebo historického prostredia a snažia se ako tieto postavy konať. Zmyslom hry na hrdinov je...

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode