
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Lili Sventli |
| Titulok | miestnosť |
Lili kráčala po tajomnom hmlistom lese a zrazu tam uvidi obrovský dom,trošku obrastenim listim.Rozhodla že sa pojde do neho pozriet.
keď Lili pristupila blišie k domu tak zazvonila na zvonček a zrazu sa dvere otvorili.Lili nevedela čo sa deje tak zvedavo vošla dnu a povedala:halo halo je tu niekto"ale jedine čo sa ozvalo bola iba jej ozvena.
—————
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Shirono |
| Titulok | tým |
Keď do miestnosti vstúpil ďalší budúci člen týmu, hneď na prvý pohľad bolo jasné o akú rasu ide. ,,Tak myslím že sa voláš Naim Karnig z rasy upír. Dobre teda si pridelená do týmu1. Len potrebujem vedieť, ako sa dobre ovládaš. Dúfam že nezabíjaš ľudí. A ešte jednu vec, ako vychádzaš s vlkolakmi? Lebo si s jedným v týme." dopovedal bez akejkoľvek mimiky.
—————
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Naim Karnig |
| Titulok | Noc |
Naim sa zobudila o 3:00 v noci.Vonku bola ešte tma a na uliciach nikto nebol.Naim však necítila vôbec unavená.Vstala tak akoby bolo ráno a keď bola prichystaná vyšla von.K hlavnej budove kam mala prísť aby bola pridelená do týmu to mala dosť ďaleko.Pomaly kráčala ulicami a vychutnávala si chladnú noc.Išla tak pomaly že pokým prišla k hlavnej budove bol akurát čas.Vošla dovnútra a pred jednou z miestností zaklopala na dvere.Hneď zacítila prítomnosť iých bytostí v miestnosti.Keď sa zvnútra ktosi ozval aby vstúpila,otvorila dvere a vošla....
—————
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Shirono |
| Titulok | tým |
,,Tak ty si asi Luna Naju z rasy VLKOLAK. Prideľujem ťa do týmu 1. Teraz ak chceš môžeš ísť, alebo tu môžeš ostať a počkať na ďalších členov. Tak ak tu zostaneš počkaj tam v tej miestnosti." dopovedal a ukázal na ľavé veľké dvere.
—————
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Lili Sventli |
| Titulok | prichod |
lili kráčala tichou tmavou chodbou a zrazu zacula divne zvuky ktore sa ozyvali spoza stien.A zrazu tam uvidela obrovsky tien v tvare obrovskeho vlkodlaka ktoremu svietili oči na červeno.Lili sa ho veľmi zlakla tak sa radšej otočila a utekala kade lachsie.
—————
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Luna Naju |
| Titulok | príchod |
Luna kráčala k hlavnej budove. Cestou stále krčila nos, lebo cítila nepríjemný zápach.
Keď sa ocitla pred dverami jemne zaklopala. Keď sa ozvalo že môže vstúpiť , otvorila dvere a zdvorilo sa pozdravila.
—————
| Dátum | 24.03.2010 |
| Vložil | Shirono |
| Titulok | tým |
Shirono sa práve vracal zo svetine, kde sa bol pokloniť Bohom. Kráčal rýchlo , lebo sa ponáhľal do hlavnej budovy.
Vstúpil do svojej miestnosti, kde primal nových členov týmov. Postavil sa pred obrovskú mapu na ktorej bol nakreslený svet , ešte pred vojnou. Plný mieru a šťastia.
—————